Minirecenze Audi A4-allroad QS

Audi A4 Allroad 2.0 TDI 120kW quattro S tronic

https://www.autodrazby.cz/seznam-aut/drazba?id=395&nazev=audi-a4-allroad-2.0-tdi-120kw-quattro-s-tronic

 

Mít terénní Audi Allroad je snem mnoha lidí. Jenže přece jen je to docela drahý kousek, na který ne každý má. Jenže je tu menší verze na bázi řady A4. Tohle konkrétní auto pak je vybaveno osvědčeným dvoulitrovým vznětovým čtyřválcem o objemu dva litry s výkonem 120 kW. Tenhle motor známe i z tuzemských modelů. Je to perfektní držák, který dokáže naběhat mnohonásobně víc, než má nyní na tachometru. Ostatně právě tachometr ukazuje, že tohle auto má ještě spoustu kilometrů před sebou.

Jezdí naprosto v pohodě, a to i díky perfektní automatické převodovce S-Tronic. Ta udržuje otáčky v ideálním rozmezí, takže si můžete být jistí, že tenhle agregát nikdo nepřetáčel ani nepodtáčel. Podvozek s pohonem všech kol patří ke špičce ve své třídě.

Interiér je typické Audi s elegantním designem, který nepřebírá moc unifikovaných prvků z koncernu. Audi si to řeší samo – pěkně po svém a elegantněji. Zato tu zůstává německá kvalita. Tu poznáte hned, jen co si sednete do pohodlných sedadel, které jsou zde polokožené, takže se k nim v létě nebudete lepit.